Manfrotto MKBFRC4-BH

• plná kompatibilita
    • pro "turistické využití"- postačující výška stativu
    • již vyšší cena
  • , zakoupeno v alemat.cz

• Nejlehčí stativ v této cenové kategorii, který se mi podařilo nalézt.
    • Jeho tuhost není srovnatelná s těžkými stativy.

Provedl jsem zatím pouze jeden test a nezjistil jsem změnu ostrosti způsobenou energií zrcadla u NIKON D7200. Zkoušel jsem jak pevné objektivy, tak i nejtěžší objektiv, který mám, NIKKOR 70-300/4,5-5,6.

• , zakoupeno v Foto.cz

• perfektní váha
    • skladnost
    • pevnost

Bude to stativ vhodný na cestování.
    Ještě ho nemám vyzkoušený v terénu.

Počet dílů nohou
34 cm
0.5 kg
Typ hlavy
kulová

Stativ Manfrotto Befree Karbon je nový a inovativní stativ určen pro fotografy, kteří rádi cestují. Stativ je velmi lehký a kompaktní, lehce přenosný a snadno ovladatelný. Befree je ideální společník na cesty. Stativ Manfrotto Befree Karbon je nový a inovativní stativ určen pro fotografy, kteří rádi cestují. Stativ je velmi lehký a kompaktní, lehce přenosný a snadno ovladatelný. Befree je ideální společník na cesty. Jeho předností je nízká hmotnost a velmi malé rozměry ve složeném stavu, pouze 40cm. Tento produkt obsahuje v balení ochrannou tašku vhodnou pro cestování.

• Závit pro uchycení fotoaparátu/kamery: 1/4"
  • Výška složeného stativu: 40 cm
  • Min. pracovní výška: 34 cm
  • Max. výška: 123 cm
  • Max. výška s vytaženým střed. sloupem: 144 cm

Přední náklon:

Boční náklon:

Nastavení noh (úhel): 21°, 51°

Průměr středového sloupku:

• Počet sekcí sekcí noh: 4 (22.5, 19, 15.5 a 12 mm)
  • Hmotnost: 1.1 kg

• plná kompatibilita
    • pro "turistické využití"- postačující výška stativu
    • již vyšší cena
  • , zakoupeno v alemat.cz

• Nejlehčí stativ v této cenové kategorii, který se mi podařilo nalézt.
    • Jeho tuhost není srovnatelná s těžkými stativy.

• , zakoupeno v Foto.cz

• perfektní váha
    • skladnost
    • pevnost

Bude to stativ vhodný na cestování.
    Ještě ho nemám vyzkoušený v terénu.