Manfrotto 394-H

Minimální výška
    36 cm
    1.7 kg

Manfrotto MK394-H -

Manfrotto MK394-H photo-video kit je navržen tak, aby maximalizoval kompaktnost a stabilitu. Obsahuje integrovanou kompaktní hlavu pro přesné fotografování a natáčení videa.

Manfrotto MK394-H

Stativy řady 390 jsou velmi cenově přijatelné, ale současně nabídnou komfort pro náročné fotografy. Pokud nechcete investovat do dražší řady stativů, ale nejste spokojeni s kvalitou "čínské" produkce u konkurence? tak právě pro Vás je tato řada stativů.

MK394-H photo-video kit je navržen tak, aby maximalizoval kompaktnost a stabilitu. Obsahuje integrovanou kompaktní hlavu pro přesné fotografování a natáčení videa. Stativ je vyroben z hliníkových trubek, které zajišťují lehkost a kompaktnost. Tento produkt obsahuje v balení ochrannou tašku (pouzdro), vhodné zejména při cestování. výška složeného stativu 51cm min. pracovní výška 36cm max. výška 126cm max. výška s vytaženým střed. sloupem 143cm hmotnost 1,7kg max. zatížení 3,5kg

• materiál: hliník
    • průměr sekcí noh stativu (v mm): 26, 22, 18, 14

Produktové video řady 390 .

1zákazník doporučuje produkt

• kvalitní hlava
      • skladnost
      • váha vs. stabilita
      • kovová upínací destička
      • když se plně vysune tak začíná lehce vratkavost (ale stále na úrovni)
      • nelze měnit hlavy
      • chybí háček pro zatížení

Sháněl jsem stativ, který nebude moc finančně náročný, ale přitom splní moje základní požadavky. Měl to být můj druhý stativ, takže jsem přesně věděl, co by měl splňovat. Chtěl jsem pořádnou hlavu (né kulovou) která bude chodit plynule a při povolení šroubu v jednom ze směru nebude narušen chod v druhém směru (např. kinklání atd.) což jeho masivní ložisková hlava splňuje na 110%. Dále jsem chtěl, aby byl stabilní, ale aby nebyl těžký pro běžné nošení, což splňuje nad očekávání. A v poslední řadě taky nějaká kreativnost což splňuje (2-mi polohami roztažení nohou a možností otočení hlavy "mezi nohy" Jsem velice spokojen, i když jsem napsal několik nedostatků, které pro mě nehrají žádnou roli.